Na co dzień, żyje w tu i teraz oferując wspierającą oraz pełną Miłości przestrzeń wszystkim spotykanym osobom.

Spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie zawsze głębokie, duchowe doświadczenie. 

Dlatego poprosiłem kilka osób, aby napisały czego same doświadczyły w trakcie takich spotkań.

Grzegorz Moskal - z powołania towarzysze ludziom w wypełnianiu tego co "uwikłane" w ich życiu oraz odsłanianiu ich własnej mądrości duchowej.  Jestem wdzięczny, że moge być świadkiem cudów jakie sprawia ruch Miłości, któremu ja jedynie towarzysze. Nie jestem natomiast psychologiem, terapeutą czy lekarzem.

Dorota Sajan - w trudnym dla mnie momencie życia, w ogromnym emocjonalnym rozdarciu, trafiłam na spotkanie z Grzegorzem...to było jak tlen... W atmosferze wzruszającej akceptacji, przy wnikliwym wglądzie Grzegorza w zakamarki duszy, stojąc w obliczu prawdy o sobie, o rodowym uwikłaniu, zrzuciłam z ramion wielki ciężar i pierwszy raz od dawna wzięłam głeboki wdech...wszystko staje się takie dobre, jakie jest, bez szarpaniny, bez walki, bez kary...znikają traumy i urazy zatrzymane w ciele i niejako "pielęgnowane" latami, odbierające siły i zdrowie, bo tak wygodnie być ofiarą. Ciało, jak twardy dysk przechowuje każdą nieujawnioną negatywną emocję, blokując dostęp do zwykłego, ludzkiego szczęścia, a Grzegorz, jak Czarodziej, swoim wglądem przywraca Miłość i Harmonię. Niezwykła aura spotkań, serdeczność i szacunek powodują, że czeka się na następne, a to, co się dzięki Grzegorzowi podczas nich odkrywa, to najzwyklejsze cuda. Wiem, że oprócz tego, co widzialne, jest jeszcze coś więcej, ja tego nie widzę, ale Grzegorz tak! Choć to tak niewiele, mogę  tylko powiedzieć pięknie ci dziękuję!

Dorota Kostro-Madej - trudno opisać słowami to czego doświadczyłam na spotkaniach z Grzegorzem. Kiedyś Grzesiek porównał człowieka do trąbki, która gdy jest zatkana, nie może wydać dźwięku, ja czułam się jak taki zatkany instrument.
Słyszałam muzykę, ale nie mogłam jej zagrać. Teraz mogę. Czuję swoje serce, płynącą i przepływającą przez nie miłość i ogromną wdzięczność za wszystko. Złość zniknęła. Powoli budzi się radość życia. Jestem bardzo wdzięczna Grzegorzowi za możliwość bycia sobą, za poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, za cudowny wgląd i płynącą od niego Miłość. Każdy kontakt z Grzegorzem, czy to w trakcie spotkań czy w czasie ustawień jest dla mnie łaską doświdaczenia zmiany i otwarcia.
Serdecznie polecam, każdemu to doświadczenie.

Julita Dźwilewska - bardzo trudno opisać Grzegorza. On po prostu ucieka słowom i ramkom. Każde spotkanie z nim, to spotkanie na poziomie duchowym. Zawsze jest w tym prawda, autentyczność, akceptacja i milość. Wiem, że jego odbiór świata jest szerszy niż mój, jakby miał stały dostęp do metawiedzy, boskiej wiedzy... To jednak w niczym nie przeszkadza, za to pomaga. Pozwala lepiej dostrzec swoje iluzje, ograniczenia, role. Pozwala spojrzeć na siebie jak na dziecko, ktore wciąż jescze nie wie wszystkiego bo nadal uczy się życia i swiata. Ale jednocześnie to co odkrywa jest proste, jasne, bez ukrywania i udawania. Przy Grześku i razem z nim można odkrywać siebie na nowo, można pokochać i zaakceptować siebie w pełni, a także nauczyć się dawać sobie akceptację, czas i przestrzen do zmiany. Jestem wdzieczna, ze życie nas spotkalo...

Hanna Karczyńska - dziękuję całej energii wszechświata, że dane mi było spotkać Grzegorza. Przybywanie w jego towarzystwie uwalniło mnie od wszelkich lęków i pozwoliło mi stać się silną. Rozmowy o moim życiu i relacjach były dla mnie trudne jednak sprawiły, że tamten świat odszedł, a przyszedł nowy - bezpieczny i szczęśliwy. Teraz wypełniła mnie miłość do siebie i innych ludzi. Dzięki rozmowie z Grzegorzem uwolniłam sie równiez od lęku i strachu przed ojcem. Zrozumiałam dlaczego tak się działo jak się działo. Teraz mogę śmiało i otwarcie powiedzieć "kocham Cię Tato" i czuc do niego nieskończoną miłość. Samo przebywanie z Grzegorzem nawet bez rozmowy jest cudownym doznaniem. Polecam każdemu bardzo gorąco.

Marek Kuryłowski - spotkania z Grzegorzem są prawdziwie piękne, ekscytujące i odkrywcze. To co do tej pory było tylko piękną chwytającą za serce baśnią w jednej chwili przejawiło się najprawdziwszą kartą mojego życia. Przez Grzegorza przejawia się przestrzeń, w której jest mój umysł, moje lęki, moje zamiary i utarte szlaki, wspomnienia i zdarzenia, są w niej też inni ludzie żyjący teraz i wcześniej. W jednej chwili widzę, słyszę i czuję to czego mój umysł postawiony przeze mnie na straży mojego JA przez lata nie pozwalał mi zobaczyć, usłyszeć i poczuć. W tej przestrzeni w spokoju obserwuję moje rozdrażnienie, ze współczuciem moją agresję, w skupieniu rozedrganie, z dystansem napięcie, z ciekawością niesmak, a porażkę z nadzieją. Czuję ulgę mojego umysłu. Z całego serca jestem wdzięczny, mój Tata też, że los nas spotkał.

Alina Gwoździewicz - Grzegorz jest niesamowitym człowiekiem, który żyje jak gdyby w innym wymiarze, innej przestrzeni. Tam gdzie nie ma czasu, tam gdzie wszystko jest jasne i gdzie nie ma oceniania, jest tylko życzliwa obecność. Obcowanie z Grzegorzem napełnia mnie zawsze głębokim spokojem, mimo, że często wiąże się z poruszaniem tematów ważnych i bolesnych, rozwiązywaniem problemów rodzinnych czy osobistych. Zawsze wiem, że w trudnej chwili mogę liczyć na Jego świetlistą obecność i wsparcie, na pomoc w zrozumieniu sercem tego, czego nie da się objąć rozumem. Grzegorz potrafi poprowadzić tą drogą jak nikt inny, uważnie i delikatnie, ale stanowczo, tak jakby wiedział dokładnie gdzie nacisnąć, a gdzie odpuścić, żeby odblokowało się to, co zablokowane. Serdecznie polecam doświadczenie tego każdemu.

Agnieszka Różycka - w spotkaniu z Grzegorzem zawsze poruszyła mnie Jego delikatność i staranny sposób doboru słów - szczególnie wtedy, gdy omawiane są „trudne” tematy. Przyciąga do Niego bezwarunkowa miłość, spokój, akceptacja a także wnikliwość i precyzja, z jaką analizuje ważne zagadnienia. Gdy podejdziesz do spotkania z Grzegorzem z otwartym umysłem i sercem zaskoczy Cię trafność poruszanych tematów, które są ważne dla Ciebie właśnie w tym momencie życia, w którym obecnie się znajdujesz. Spodziewaj się bliskości, obecności, ale przede wszystkim towarzyszenia w spotkaniu w PRAWDZIE z Samym Sobą i …… spodziewaj się cudów…..

Elżbieta Tymczewska - spotkania z Grzegorzem mogą być drogą do spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy i odkrywania swojej samoświadomości. To odkrywanie dające wewnętrzną siłę do przyjmowania życia takim jakie ono jest. Bez chęci zmieniania go na siłę, bez toczenia nierównej walki, ani chęci zmieniania nas samych wbrew sobie. Bez szarpania, w pełnym spokoju i poczuciu czegoś większego od nas.
Taki punkt widzenia znacznie poszerza perspektywę umysłu, rozwija intuicję.

Sara Kasprowicz - na spotkaniu Grzegorz patrzy z przestrzeni, w której nie ma ani Grzegorza, ani mnie, a każda koncepcja to tylko koncepcja, bez zaczepienia w rzeczywistości. Bycie widzianym z tej Pustki, to bycie zobaczonym z każdej strony, z dołu, z góry i na wskroś. Przestrzeń między schematami umysłu poluźnia się, połączenia między nimi są widziane jako iluzoryczne. Leżące u podstaw osoby ego traci na znaczeniu. Broni się, bo dostrzega swoją iluzoryczność, której pełne zobaczenie oznacza dla niego kres bycia 'centrum dowodzenia' człowiekiem. Grzegorz swoją pełną światła obecnością tworzy bezpieczną przestrzeń, w której ten rozpad może mieć miejsce. Dużo humoru i ciepła zrównoważone dawką stanowczości sprawia, że spotkanie jest równie przyjemne, co skuteczne.
Na moim blogu "travel to the heart", możecie przeczytać jak spotkałam Grzegorza oraz innych guru.

Monika Śliwowska - Grzegorz jest osobą niezwykłą i jednocześnie bardzo skromną. Zgodnie z jego przekonaniem, wypływającym  z głębokich własnych doświadczeń i wglądów, wszystko to, co sie wydarza nam i wokoł nas, wydarza się tak, gdyż tak się musi wydarzyć i tym samym jest właściwe takie jakie jest. Mówiąc jego językiem przejawia się.  Tak wiem, to na początku może wydawać się egzotyczne....Jeśli jednak zastanawiasz się nad historią swojego życia, dręczą Cię pytania typu: dlaczego mnie/jego/ją/nas to spotkało? To Grzegorz jest właściwą osobą, żeby o tym porozmawiać. W kontakcie z Grzegorzem otwiera się szansa na zupełnie nowe spojrzenie na dobrze znaną rzeczywistość. I znacznie więcej. Bo spotkanie z Grzegorzem może wnieść również przemianę tej rzeczyczywistości. Ta przemiana na tyle się dokona, na ile w tu i teraz jest to możliwe. Będzie bezpieczna i najlepsza na teraz. Wniesie nowe kolory do Twojego życia. Zobaczysz, a raczej poczujesz własnym sercem, że naczelna zasada, która rządzi światem to Miłość. Ta najprawdziwsza, przez największe M.

Katarzyna Zemła - spotkanie Grzegorza to jak w końcu spotkanie prawdziwego siebie. Słowa wypowiadane przez Grześka docierają i trafiają wprost do najgłębszych warstw wnętrza, jeśli tylko zechcesz je usłyszeć mogą odmienić Twoje życie. Spokój, ufność i miłość może stać się też Twoim udziałem, bo Grzesiek pięknie je pokazuje i nimi dzieli.
Wierzę, że spotkanie Grześka może uzdrowić ciało i duszę! Jeśli jest cokolwiek co Cię męczy, doskwiera, zastanawia od razu dzwoń, zapewniam Cię że potem będą się już działy same cuda!

Kasia Będzieszak - w trakcie warsztatów i spotkań z Grzegorzem dzieją się cuda - przydatne zwłaszcza niedowiarkom. Polecam każdemu, kto utknął lub poszukuje swej drogi. Niesamowita intuicja i podejście Grzegorza sprawiają, że ludzie się otwierają i widzą samych siebie z zupenie innej perspektywy. Grzegorz, przywraca wiarę w drugiego człowieka i daję nadzieję na lepsze jutro.

Aleksandra Malinowska - czasem nie warto iść wciąż w jednym kierunku, nawet gdy droga naprzód oznacza rozwój. Rozmowy z Grzegorzem pozwoliły mi zboczyć z nawykowego kierunku myślenia i znaleźć w sobie miejsca, które warto odwiedzić. Polecam kontakt z Grzegorzem zwłaszcza tym wszystkim, którzy nie boją się wbić kij w mrowisko i przekraczać swoje granice.

Piotr Bielski - Grzegorz jest moim kolegą, który doznał bardzo ciekawych doświadczeń, rodzaju "małego oświecenia", które zmieniło jego perspektywę na życie. Z tej perspektywy wszystkie problemy wydają się nieistotne, a ocean spokoju w nas jest dostępny.
Życzę Ci powodzenia Grzegorz w dzieleniu się Twoim stanem pogodnej kontemplacji rzeczywistości i głębokiego spokoju z innymi.

Grzegorz Osóbka - rozmowy z Grzegorzem za każdym razem pokazywały mi drogę OD umysłu. Gorzej, że nie za bardzo DO czegokolwiek co... umysł by zrozumiał - tak jakby to rozum miałby nam pomagać w pojmowaniu czegokolwiek... :)
Faktycznie słowem-kluczem w rozmowach z Grzegorzem jest UWOLNIENIE. Każdy z nas jest spętany pułapkami interpretacji swojego życia. Potrafią one niejednego zapędzić w ciemny róg bezradności. Grzesiek pozwoli Ci spojrzeć na wszystkie te sytuacje z zupełnie innej perspektywy. Po prostu to wypłynie samo na spotkaniach. Bez oczekiwań. Polecam gorąco!

Mariusz Dzięcioł - Grzegorz jest jak ogrodnik ludzkich dusz. Swoją obecnością pozwala dotrzeć do prawd, które są w głębi człowieka. Grzegorz doświadcza więcej niż jest w stanie dostrzec "mędrca szkiełko i oko". Spotkanie z Grześkiem przeniesie Cię na inny poziom samoświadomości. Jednocześnie cały proces odbywa się w niewymuszonej atmosferze swobody i wolności.
Polecam każdemu, z całego serca to doświadczenie.

Karolina Sar - Grzegorz emanuje dobrem, radością, wewnętrznym spokojem, ciszą i zrozumieniem. W jego towarzystwie człowiek czuje się swobodny, wolny. Grzegorz jest niezwykle sensytywny i posiada rzadką zdolność wyjaśniania, ubierania w słowa zjawisk abstrakcyjnych - trudnych do pojęcia przez ludzki umysł. Posługując się obrazem dociera do słuchacza w precyzyjny sposób przekazując mądrość płynącą z własnego doświadczania. Grzesiek jest osobą kompetentną. Pomaga w rozwiązywaniu uwikłań i problemów, ale co najważniejsze również w odnajdywaniu źródła miłości.

Kazimierz Pelczar - Każdy kogo spotykamy na swojej drodze, jest dla nas czymś w rodzaju lustra, w którym mamy szansę przejrzeć się i czegoś się o sobie dowiedzieć. Jednak lustro lustru nierówne. Czasami zdarza się takie, które jest niesamowicie empatyczne i przejrzyste. Samoobserwacja w takim lustrze nabiera zupełnie innego wymiaru. Może okazać się niezwykłą przygodą i nauką. Od czego zależy ta empatyczna przejrzystość lustra? - Mówiąc nieco przewrotnie, szczególnie odnośnie tego przypadku, zależy od tego, co takie lustro sądzi na temat samego siebie i w gruncie rzeczy - im mniej sądzi, tym lepiej... Jak to co tu piszę, ma się do Grzegorza? - Po prostu przejrzyj się w Nim i sprawdź co zobaczysz!

 Aleksandra Emilia Wysocka - Grzegorz to osoba promieniująca wewnętrznym ciepłem i obdarzona silną intuicją. Życzliwy i uważny towarzysz zmian wewnętrznych. Każde spotkanie z nim to okazja do nowych wglądów i przekroczenia swoich myślowych schematów.
Z całego serca polecam.

Magdalena Peplińska - każdy człowiek jest wyjątkowy, ale wyjątkowość Grzegorza polega na tym, że towarzyszy innym w odsłanianiu rzeczy, które każdy z nas zasłania przed sobą swoimi myślami. Cały ten proces odbywa się w przestrzni miłości, wdzięczności i szacunku. Z całego serca polecam wszystkim spotkania z Grzegorzem.
To piękne i transformujące doświadczenie.

Iwona Tomasiuk - do Grzegorza trafiłam z polecenia znajomego i teraz wiem, że nie był to przypadek. Pierwsze co mogę napisać to jestem bardzo wdzięczna za wsparcie, za ogromną pomoc. Ustawienia Duchowe u Grzegorza plus sesje indywidualne spowodowały, że w końcu zaczęłam żyć, wychodząc ku życiu z lęków i innych destrukcyjnych wzorców i historii. Teraz już wiem, że mogę i jest mi wolno - żyć szczęśliwie.
To cudowny dar. Dziękuję Grzegorzu ❤️.
  Anna Król - dzięki pomocy Grzegorza przestała mnie bóleć noga. Ujawniły się przy tym głębokie tajemnice rodzinne, których nie byłam świadoma. Grzegorz to wspaniały człowiek, który pomaga tak wielu ludziom. Serdecznie dziękuję i polecam.

Joanna Grażyna Janduła - w moim doświadczeniu, każde spotkanie z Grzegorzem otwiera przestrzeń, aby wyłoniło się to co ważne, co potrzebuje być w Tu i Teraz zobaczone i uznane. Jest to spontanicznie odsłaniane w rozmowie, przy pełnej akceptacji i niewymuszonej obecności Grześka. Dla mnie jest on jak przewodnik, który naprowadza na to co prawdziwe. Mój umysł chętnie tworzy iluzje i samej niełatwo jest mi dostrzec rzeczy takimi jakie są naprawdę. Wgląd Grześka wręcz poraża mnie przenikliwością i trafnością jednoczesnie zupełnie pozbawiony jest oceniania. Kiedy jasno zobaczy się to w czym jesteśmy, to pojawia się ulga, przestrzeń i większa zgoda na swój los. Jestem prawdziwie wdzięczna za każdy kontakt z Grześkiem. Doceniam i szanuję jego mądrość i życzliwą obecność, która akceptuje wszystko co ludzkie i jednocześnie pozwala doświadczyć tego co duchowe. Z serca i duszy serdecznie polecam.