Zapraszam na spotkania otwarte w trakcie których oferuję zgodnie z moim powołaniem, pełną wdzięczności i miłości przestrzeń towarzyszenia.

Przyjdź i doświadcz takiej przestrzeni oraz tego co się w niej wyłoni w służbie Twojego życia.
Spotkania odbywają się na terenie całego kraju, ale najczęściej w Warszawie.
Aktualne terminy i opisy spotkań znajdziesz na fanpage: ŻYCIE W TERAZ

Przykładowe relacje osób uczestniczących w spotkaniach:

Dorota Sajan:

Kochani, muszę Wam coś powiedzieć, bo inaczej się uduszę! ;-)
wczoraj był stupor, a emocje spać nie dały, nie wiem co to było, a moja siwa głowa bezskutecznie chciała to wszystko zrozumieć ;-) a dziś dalej się DZIEJE :-)
Szykuję się do wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego, od dłuższego już czasu chodzenie sprawiało mi ból..."to jest opowieść - powie zaraz Grzegorz - ale co czujesz?"...cicho! nie przerywaj, starsza pani teraz mówi! :-)
już mówię, co czuję: idę, daleko idę, i CZUJĘ, że idę, i nie boli!
idę jak młoda koza, głowę do słońca wyciągam i bęczę jak koza, a w głowie słyszę: "jak to jest iść na własnych nogach?"...beczę ze wzruszenia, wdzięczności...
dziękuję WAM za Waszą bezpieczną obecność, dziękuję sobie za ten uwolniony "wodospad emocji"...nie wiem do teraz, co mnie tak poruszyło, wiem, że to uwolnienie sprawia cuda, czuję się jakoś czyściej od środka, a moje ciało dziękuje mi za to, wiem, że w środku tam jeszcze siedzi, że kolejne zakopane "smrodki" wyjdą teraz na powierzchnię, bo mogą!
bo zrobiło się miejsce! ale wiem też, że nie trzeba się bać, wstydzić...piszę to z wielkiej WDZIĘCZNOŚCI, ale też po to, żeby dodać odwagi tym, którzy jeszcze nie spróbowali, a bardzo by chcieli...bądźmy dobrzy dla siebie...i innych nie wiem, czy już wychodzę na własnych nogach z roli "ofiary" na planie emocjonalnym, ale głeboko i wzruszająco czuję, że coś ważnego dla mnie się stało, niech się dzieje! niech się żyje..
Pięknie! dziękuję "temu czemuś wyższemu", cokolwiek to jest, że poprowadziło mnie na spotkanie z Grzegorzem, a sobie, że poszłam tą drogą....